Przejdź do treści
NASZA FIRMA POWSTAŁA W 1999 ROKU

O firmie

About Us

Firma LEKO założona w 1999 r. jest rodzinnym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją komorowych suszarni oraz wykonawstwem i dostarczaniem elementów wyposażenia urządzeń do termicznej obróbki drewna.

Opracowaniem technologii suszenia, projektowaniem i produkcją oferowanych przez nas urządzeń i podzespołów zajmuje się wysoko wykwalifikowany personel, który w swojej pracy posługuje się zarówno wiedzą zgromadzoną w wyniku wieloletnich badań i doświadczeń w dziedzinie termicznej obróbki drewna, jak również najnowszych zdobyczy techniki i nauki w dziedzinie oprogramowania technicznego oraz procesów spawania i obróbki metalu. Naszą produkcję charakteryzuje daleko posunięta innowacyjność i elastyczność. Twórcze podejście do potrzeb Klientów owocuje takim przygotowaniem procesu projektowania i wykonania urządzeń, by w najmniejszych szczegółach odpowiadały one wymaganiom określonym przez naszych Zleceniodawców. Dlatego nasze urządzenia oprócz dopasowania do określonego procesu obróbki drewna mogą być również wkomponowane w istniejącą zabudowę, połączone z innymi obiektami lub nawet dopasowane do lokalnej rzeźby terenu. Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom naszych Klientów nie staramy się zamknąć ich wymagań w tabelach typoszeregów. Uważamy, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom, a Klientów zapewniamy, że powtarzalna w naszej produkcji jest jedynie wysoka jakość!

Suszarnie produkcji LEKO stosowane są innowacyjnie w firmach zajmujących się różnego rodzaju działalnością związaną zarówno z produkcją komponentów drewnianych, przetwórstwem oraz handlem suszonym drewnem. Innowacyjność ta jest bardzo często wykorzystywana wśród naszych klientów jako produkt, na który można otrzymać dofinansowanie w ramach projektów Unii Europejskiej.

Strona wykonana przez CodeLab